Archiv pro štítek: modula

Nevíte, kam s věcmi na dovolenou? Málo místa v autě vyřeší střešní box Modula Ciao

Jak vyřešit nedostatek prostoru ve vašem voze? Ideální volbou pro přepravu sportovní výbavy a dalších doplňků vyřeší střešní box Modula Ciao.

Zpříjemněte si cestování 

Užijte si pohodlné cestování i v tom nejmenším voze a neomezujte se při balení zavazadel. Vše potřebné oblečení, sportovní výbavu i doplňky pro kempování. bezpečně zabalíte do střešního boxu. V redakci se nám skvěle osvědčily střešní boxy značky Modula Ciao, které jsou k dostání hned v několika variantách. Pro menší zavazadla a náklad postačí střešní box Modula Ciao o objemu 310 litrů. Větší zavazadla pak pojme box Modula Ciao o objemu 340 litrů. Snowboardy a lyže přepravíte jednoduše s boxem na střechu Modula Ciao 430 litrů. 

Výhody střešního boxu Modula Ciao 310 

Menší typ střešního boxu Modula Ciao 310 je výrobcem dodáván v atraktivním černém provedení ve vysokém lesku nebo v elegantním matném šedém provedení. Tento box na střechu svým majitelům nabídne až 310 litrů úložného prostoru a je navržen tak, že budete moci využít každičký centimetr uvnitř v boxu. Atypicky řešený tvar vyniká skvělou aerodynamikou, čímž potěší řidiče lepšími jízdními vlastnostmi vozu i menší spotřebou paliva. Nechybí tu nový systém otevírání a zavírání víka a rychloupínací mechanismus. 

Výhody střešního boxu Modula Ciao 340 

Pro příjemné cestování i s velkou cestovní výbavou je určen střešní box Modula Ciao 340 s inovativním designem, který dokonale podtrhne vzhled vašeho vozu. Model je dodáván ve dvou barevných variantách, a to matné šedé nebo ve vysokém černém lesku. Aerodynamický tvar má příznivý vliv na lepší vlastnosti vozu a menší spotřebu paliva. Vnitřek tohoto boxu je konstruktéry navržen tak, abyste mohli využít každý centimetr, který v celkovém objemu 340 l využijete pro přepravu sportovní výbavy i zavazadel. Potěší také vysoká nosnost, která činí 75 kg. 

Výhody střešního boxu Modula Ciao 430 

Pokud hledáte opravdu velký střešní box, který bez potíží přepraví nejen vaše lyže a snowboardy, ale také veškeré doplňky, které na cesty potřebujete, pak je právě pro vás určen střešní box Modula Ciao 430. Tento střešní box o objemu 430 litrů disponuje opravdu velkým vnitřním prostorem. Díky inovativnímu řešení je tu možné využít opravdu každý centimetr. Box je dodáván v atraktivním barevném provedení bílá nebo černá lesk. Aerodynamický tvar má skvělé vlastnosti na chování vašeho vozu i na spotřebu paliva. Nechybí tu samozřejmě ani inovovaný systém otevírání a zavírání víka nebo rychloupínací mechanismus, se kterým vám instalace boxu nezabere více, jak minutu.