Archiv pro štítek: Nosiče lyží

Připravujete auto na zimu? Vyberte si kvalitní nosič lyží

Při výběru kvalitního nosiče lyží je nutné brát v úvahu více věcí. Chcete nosič lyží na příčníky nebo magnetický nosič lyží? Jakými funkcemi má disponovat? To vše poradíme v následujícím článku. 

Vyberte si kvalitní nosič lyží a snowboardu 

U výběru nosiče lyží je nutné ujasnit si hned na začátku, o jaký typ máte zájem. Existují totiž dva typy nosiče lyží. Jeden se umisťuje na příčníky, druhý pak přímo na střechu vozu za pomocí silného magnetu. První varianta je určena pro větší náklad. Nosiče lyží určené na příčníky uvezou v pohodě až šest párů lyží nebo tři snowboardy, zatímco magnetické nosiče lyží jsou určeny pro jeden pár lyží a pro přepravu na kratší vzdálenost. 

Odlišnosti mezi nosiči lyží

Existuje celá řada odlišností mezi nosiči lyží. V případě různých cen platí jednoduchá poučka, která říká, že za vyšší cenu zákazník získává vyšší kvalitu a uživatelsky přívětivější výrobek. Nejkvalitnější nosiče lyží je možné vysunout ze střechy nad dveře auta a pohodlně do něj zasunout jak lyže, tak snowboard. Běžně dostupné nosiče lyží disponují kvalitním hliníkovým rámem, odolnými gumami uvnitř chránící vaše lyže, snowboard, běžky a hůlky proti mechanickému poškození a jsou uzamykatelné pro případ, že byste se chtěli během cesty od nákladu vzdálit. Přesně to nabízejí nosiče lyží Modula

Co nabízejí magnetické nosiče Modula?

Magnetický nosič Modula bezpečně přepraví tři páry lyží nebo dva páry snowboardu. Slibuje jednoduché zacházení. Pro nosiče lyží upevněné na střeše platí, že špičky lyží mají směřovat dozadu. V opačném případě mohou lyže na střeše vibrovat. 

Hlavní výhody nosiče lyží Modula na příčníky

  • Převeze až 6 párů lyží a hůlky nebo 3 snowboardy.
  • Bezpečná přeprava sportovního vybavení i na dlouhých trasách. 
  • Vhodné všechny typy sportovního vybavení. 

Hlavní výhody magnetického nosiče lyží Modula 

  • Lacinější  a krátkodobá převozu zimního vybavení.
  • Magneticky připevněny přímo na střeše vozu.
  • Při dlouhodobém užívání možnost degradace laku.