Nosič lyží Thule SkiClick 7291

Dalo by se říci, že na převoz běžných lyží je značka Thule odborníkem. Ostatně jedničkou je i v dalších možnostech, které se týkají převozu sportovního vybavení. V jejím portfoliu tak najdeme celou řadu prvků, které se mohou pyšnit velmi unikátními vlastnostmi, a to hlavně z jejich praktického směru. A jinak tomu není ani v případě zcela nového výrobku, kterým je nosič lyží Thule SkiClick 7291, a který potěší hlavně běžkaře. Jedná se totiž o unikátní nosič, který je určený výhradně pro běžky.

Na první pohled možná překvapí svou konstrukcí, která je velmi jednoduchá a také lehká – pouhých 0,7 kilogramů. To ale rozhodně neznamená, že by neměla pozitivní vlastnosti, a to jak z hlediska kvality, odolnosti či životnosti. Rozhodně potěší i nosnost, která činí celých 7 kilogramů, a tak si můžete být jisti, že i vaše nejtěžší běžky pohodlně unese.

Primárně je tento nosič samozřejmě určen pro přepravu běžek na vašem voze. Je sice určený na jeden pár, ale rozhodně není problém využít několik samostatných nosičů, pokud cestujete ve skupince. Hlavní výhodou je určitě i to, že je vhodný pro všechny tyče značky Thule, a tak ho lze snadno a rychle nasadit, umístit do něho vaše běžky, a vyrazit na cestu.

Tuhlavní výhodu však oceníte nejenom ve chvíli, kdy přijedete do vybraného skiareálu. Z daného nosiče totiž není nutné sundávat pouze běžky jako takové. Sundáním celého nosiče, a přidáním popruhu můžete mít rázem praktický nosič, díky kterému své běžky přenesete doslova kamkoliv, kde si je můžete obout. Díky své lehkosti samozřejmě nemusíte mít obavy z toho, že byste se museli zbytečným způsobem namáhat.

A stejně pohodlně lze nosič lyží Thule SkiClick 7291 využít i doma. Zde sice není určený k přenášení, ale lze ho velmi snadno namontovat na zeď, kde se z něho stane praktický držák vašich běžkařských lyží. Značka Thule tak jasně ukázala, že z hlediska inovací jí může málokterá firma konkurovat, a zákazníci mají opět o další důvod navíc, proč právě tento nosič zvolit. A rozhodně nebudou litovat.

A pokud se vrátíme k samotné konstrukci, která je v první řadě lehká, neznamená to pouze snadný přenos a manipulaci, ale také to, že při umístění na našem voze nebude vytvářet téměř žádný odpor vzduchu. To bude mít samozřejmě pozitivní vliv na spotřebu paliva, která tak téměř nestoupne. A se samotnými rozměry souvisí i to, že lze nosič pohodlně kamkoliv uložit, než bude zase potřeba – tedy pokud ho nepoužijete na zmíněnou stěnu.

Pokud jste tedy v přepravě svých běžeckých lyží dělali dlouhou dobu kompromisy, nyní již konečně nemusíte a můžete zvolit výrobek, který nejenom vás překvapí svou pevností a odolností. Ta přijde vhod i v době, kdy budete své lyže převážet. Nezklame totiž nejenom vás, ale nezklamal ani hodnotitele v náročných testech Citi Crash, které měli za cíl odhalit případné slabiny a samozřejmě i chování nosiče při případných nehodách. A i v tomto ohledu obstál na jedničku.

Samozřejmě kromě daného nosiče nabízí Thule i praktický vak s označením SkiClick 7294, který je tak poměrně zajímavým příslušenstvím, které tak umožní mnohem snadnější přenos. Samozřejmě vyhovovat by vám měl nosič lyží Thule SkiClick 7291 i sám o sobě, jelikož se dá říci, že se jedná o novinku, která rozhodně vzbudí hodně ohlasů – samozřejmě těch pozitivních. A právě díky tomuto výrobku dokáže Thule upevnit svou pozici na trhu, kam v tomto ohledu rozhodně patří.

Jenom těžko byste totiž hledali výrobky, které splňují požadavky na bezpečnost, kvalitu, praktičnost a zajímavý a moderní vzhled. A to vše spojuje výrobky Thule, a nosič lyží Thule SkiClick 7291 nevyjímaje. A pro náruživé běžkaře by měl být zcela určitě jasnou volbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *